Блок живлення OEM DC24 120W 5A BSTR-120-24

371 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012679
- +380 (95) 909-40-40
Блок живлення OEM DC24 120W 5A BSTR-120-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Потужність пристрою – 120 Вт, сила струму на виході – 5 А. Діапазон робочих напруг простирається від 175 до 250 В.
Охолодження розглянутого приладу здійснюється пасивно, кулер не передбачений. Завдяки тому, що корпус даної моделі виконаний з металу, тепловідвід від нього більш ефективний. Крім того, у стінках конструкції є отвори для вільної циркуляції повітря. Виріб не є герметичним та відповідає класу захисту IP20.
Габарити блоку живлення – 188х46х36 мм. Він виготовлений китайською компанією та виконаний на стандартному рівні якості. Заводська гарантія на продукцію діє 6 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012679 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC24 120W 5A BSTR-120-24 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 120 W Вт |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Размер | 188×45×35 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 8.68 |
- Цена: 371 ₴




