Блок живлення OEM DC24 240W 10A BSTR-240-24

598 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012680
- +380 (95) 909-40-40
Блок живлення OEM DC24 240W 10A BSTR-240-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Потужність виробу становить 240 Вт, а сила струму на виході дорівнює 10 А. Напруга живлення може коливатися у межах 175-250 В.
Корпус пристрою охолоджується пасивно, кулер у даній моделі не передбачено. Ефективному природному тепловідводу сприяє металевий корпус виробу, а також отвори у ньому, куди може ззовні проникати охолоджуючий повітря. Через негерметичність даний БЖ має клас захисту IP20.
Розміри розглянутого пристрою – 200х58х40 мм. Країна бренду – Китай. Сам виріб відповідає стандартній категорії якості. Гарантія надається на 6 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00012680 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 24V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC24 240W 10A BSTR-240-24 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 240 W Вт |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Размер | 223×67×39 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 14.00 |
- Цена: 598 ₴




