Блок живлення BIOM Professional DC12 250W BPU-250 21А

696 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00011660
- +380 (95) 909-40-40
Негерметичний блок живлення BIOM Professional DC12 250W BPU-250 21А - являє собою перетворювач напруги 220 вольт змінного струму в 12V постійного з максимальним навантаженням 21 ампер. Завдяки використанню якісних матеріалів і комплектуючих серія BIOM BPU відноситься до професійної серії з гарантійним періодом 24 місяці з моменту придбання.
Сфера застосування: світлодіодні стрічки і лінійки, лід модулі та інші.
Завдяки металевому корпусу, з монтажними отворами, кріплення можна виконати в будь-якій горизонтальній площині, а наявність перфорації, кулеру та пластинчастого радіатора на підставі забезпечить охолодження і захистить від перегріву незалежно від місця установки. Компактні габаритні розміри дозволять виконати установку в самих важкодоступних місцях.
Підключення блоку живлення відбувається за допомогою 3 проводів на 220V (фаза, нуль, заземлення), а підключення споживача - за допомогою 4 проводів на 12V (+ +/- -) для подачі напруги, наприклад на світлодіодну стрічку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Professional |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011660 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 250W BPU-250 21А |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 250 W Вт |
| Робоча напруга | AC 170-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 215x64x35 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 21 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 16.66 |
- Цена: 696 ₴



