Блок живлення OEM DC12 200W 16,5А STR-200 вузький

454 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00011673
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення OEM STR-200 належить до серії пристроїв з невеликою шириною. Маючи розрахункову потужність 200 Вт, він працює при напрузі від 170 до 240 В змінного струму, перетворюючи його до величини в 12 В постійного струму. Сила струму на виході пристрою – 16,5 А, ступінь захисту – IP20. Охолодження блоку живлення здійснюється природним чином, за рахунок конвекції. Перфорований металевий корпус забезпечує належний рівень теплообміну з навколишнім середовищем. Через негерметичність конструкції блок живлення даного типу не рекомендується встановлювати в місцях з високим вмістом пилових частинок у повітрі, а також у вологих приміщеннях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011673 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 200W 16,5А STR-200 вузький |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 200 W Вт |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 223×68×40 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.7 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 10.64 |
- Цена: 454 ₴



