Блок живлення OEM DC12 240W 20А STR-240 вузький

538 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00011674
- +380 (95) 909-40-40
Блок живлення OEM DC12 240W 20А STR-240 входить до серії вузьких моделей з EMC-фільтром, призначених для перетворення звичайної мережевої напруги на низьковольтну, використовувану при роботі світлодіодних стрічок. Робоча напруга живлення лежить у інтервалі між 170 та 240 В, потужність приладу – 240 Вт. Сила струму на виході складає 20 А, а вихідна напруга – 12 В постійного струму.
Корпус пристрою виготовлений з металу, який служить радіатором для природного охолодження. Крім того, додатково відводити тепло допомагає повітря, яке природним чином циркулює через отвори у стінках коробу. Очевидно, що виріб не є герметичним та має клас захисту IP20.
Розглянута модель випускається китайським брендом та належить до стандартної категорії якості. Гарантійні зобов'язання поширюються на 12 місяців. Розміри моделі – 223х38х40 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00011674 |
| Валюта | USD |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 240W 20А STR-240 вузький |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 240 W Вт |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Размер | 223×68×40 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 20 А |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 12.60 |
- Цена: 538 ₴



