Блок живлення OEM DC12 250W 20А TR-250-12

595 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00000709
- +380 (95) 909-40-40
Негерметичний блок живлення потужністю 250W в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення відрізняється більш компактними розмірами в лінійці аналогічних по потужності апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.
В процесі експлуатації БП з активною системою охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БП. Не допускати установку в обмеженому просторі без циркуляції повітря.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Користувацькi характеристики | |
| Артикул | 00-00000709 |
| Валюта | USD |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 250W 20А TR-250-12 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 20 А |
| Ціна | 14.00 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 250 W Вт |
| Размер | 160×100×44 мм |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 595 ₴



