Блок живлення OEM DC12 48W 4А PLC

184 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00000723
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 60W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Користувацькi характеристики | |
| Артикул | 00-00000723 |
| Валюта | USD |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 48W 4А PLC |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Ціна | 4.34 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Мощность | 48 W Вт |
| Тип охлаждения | Пасивне |
- Цена: 184 ₴



