Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S01-50 3000-6000K 50Вт з д/к

893,97 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012568
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S01-50 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він виконаний у білому кольорі, проте може незначно змінювати відтінок у залежності від кольору світіння. Діапазон робочих колірних температур – від 3000 до 6000 К.
Світильник має потужність 50 Вт, що еквівалентно величині у 450 Вт для звичайної лампи. Світловий потік виробу – 3800 лм, кут розсіювання збільшений до 170°. Індекс передачі кольору – не менше 80 од.
Корпус виготовлений з металу, а плафон з пластику. Габарити світильника: 330х330х60 мм, форма – квадрат із заокругленими краями. Клас захисту – IP20. Діапазон робочих напруг – 175-265 В. Експлуатаційний ресурс оцінюється у 40 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт живиться від 2 батарейок типу ААА, має габарити 148х39х20 мм та радіус дії до 5 метрів. У його функціонал входить регулювання яскравості, температури кольору світіння, режим нічника, а також попередні налаштування яскравості та відтінку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 330х60 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 50 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 3800 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 893,97 ₴








