Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S01-70 3000-6000K 70Вт с д/у

1 278,65 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012569
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S01-70 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Колір корпусу – білий, форма нагадує квадрат з трохи закругленими кутами. Діапазон колірних температур світіння – 3000-6000 К (холодний, нейтральний та теплий відтінки).
Потужність світильника складає 70 Вт, що для звичайної лампи еквівалентно значенню 630 В. Ефективний світловий потік дорівнює 5600 лм, а світловіддача – 80 лм/Вт. При цьому індекс передачі кольору зафіксований на рівні 80 од., а кут розсіювання підвищений до 170°.
Арматура корпусу виконана з металу, а плафон з полікарбонату. Розміри виробу у зібраному вигляді 440х440х50 мм. Оціночний термін служби світлодіодів без істотної втрати яскравості становить 40 000 годин. Робоча напруга знаходиться у діапазоні 175-265 В.
Доданий у комплект інфрачервоний пульт дистанційного керування має габарити 148х39х20 мм. Для роботи він вимагає дві батарейки типу ААА. Тут розташовані кнопки плавного регулювання колірної температури та яскравості, а також їх попередньо налаштовані значення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 440х50 |
| Еквівалентна потужність | 630 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 70 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 5600 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 1 278,65 ₴







