Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S01-90 3000-6000K 90Вт с д/у

1 731,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012570
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S01-90 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він має квадратну форму з трохи закругленими кутами. Корпус виготовлений з пластику білого кольору, але при зміні колірної температури відтінок виробу може змінюватися у діапазоні 3000-6000 К, від теплого до холодного.
Світильник має фактичну потужність 90 Вт, однак за рівнем яскравості порівняний з приладом на 720 Вт, оскільки його світловий потік складає 7200 лм, світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт. Використання спеціальних лінз для світлодіодів дозволило добитися кута розсіювання величиною у 170°. Індекс передачі кольору перевищує 80 од.
Плафон виробу виготовлений із пластику, а арматура з металу. Розміри світильника – 530x530x50 мм. Номінальний діапазон напруг – 175-265 В.
Пульт дистанційного керування дозволяє віддалено змінювати яскравість та колірну температуру, а також використовувати їх різні режими. Габарити пульта – 148х39х20 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 530х530х65 |
| Еквівалентна потужність | 810 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 90 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 7200 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 1 731,05 ₴







