Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R04-50 3000-6000K 50Вт з д/к

988,79 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012575
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R04-50 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Він виконаний у вигляді круглого білого приладу у лаконічному та сучасному дизайні. Тон розсіювача видозмінюється при перемиканні колірних температур. Доступні теплі, нейтральні та холодні відтінки у інтервалі від 3000 до 6000 К.
При потужності приладу у 50 Вт, за величиною фактичної освітленості простору він рівноцінний світінню вольфрамової лампи на 450 Вт. При цьому світловий потік складе 3800 лм, а світлова віддача – 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до позначки у 80 одиниць, а кут розсіювання – до 170°.
Арматура світильника виконана з металу, а розсіювач – з полікарбонату. Діаметр плафона дорівнює 380 мм, а товщина – 60 мм. Номінальна напруга живлення – 175-265 В.
Інфрачервоний пульт дозволяє віддалено регулювати температуру кольору та яскравість, активувати режим нічника або встановлювати таймер. Радіус його дії дорівнює п'яти метрам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 380х60 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 50 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 4000 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 988,79 ₴







