Світильний світлодіодний Biom SMART SML-R04-80 3000-6000K 80Вт з д/к

1 332,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012576
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R04-80 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Корпус виробу виконаний у білому кольорі, але трохи змінює відтінок при зміні кольору світіння. Даний світильник може світити теплими, холодними та нейтральними тонами у інтервалі колірних температур від 3000 до 6000 К.
Потужність приладу дорівнює 80 Вт, однак фактична яскравість еквівалентна лампі на 720 Вт. При цьому світловий потік складає 6400 лм, а світлова віддача – 80 лм/Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до рівня 80 одиниць, а з застосуванням особливих лінз на діодах кут розсіювання підвищився до 170°.
Матеріал плафона – полікарбонат, а арматури – метал. Діаметр світильника дорівнює 50 см, товщина – 6 см. Діапазон напруг живлення від 175 до 265 В. Оціночний термін експлуатації – не менше 40 тисяч годин. Клас захисту – IP20.
Інфрачервоний пульт управління дозволяє віддалено контролювати відтінок світіння та його яскравість. Також користувач може включати режим нічника або таймера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 490х55 |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 80 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 6400 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 1 332,83 ₴








