Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R04-170 3000-6000K 170Вт с д/у

4 876,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012577
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R04-80 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Корпус має білий колір та стильне сучасне виконання з мінімумом декоративних елементів. Залежно від тону світіння зовнішній вигляд виробу незначно змінюється, підлаштовуючись під колірну температуру. У даній моделі доступні теплі, нейтральні та холодні відтінки (3000-6000 К).
Потужність виробу становить 170 Вт, але за рівнем фактичної освітленості простору він не поступається приладу на 1530 Вт. Світловий потік у цьому випадку дорівнює 13000 лм, а світлова віддача – 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору підтримується не менше 80 од., а завдяки застосуванню спеціальних лінз кут поширення променів досягає 170°.
Плафон виготовлений з полікарбонату та має діаметр 75 см при товщині у 6,5 см. Діапазон живлячих напруг – 175-265 В. Експлуатаційний ресурс оцінюється у 40 тисяч годин.
Завдяки інфрачервоному пульту ДУ споживач може регулювати яскравість та відтінок світіння приладу, а також використовувати попередньо встановлені режими.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 750х65 |
| Еквівалентна потужність | 1530 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 170 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 13600 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 4 876,20 ₴







