Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R05-80 3000-6000K 80Вт с д/у

1 289,48 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012579
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R05-80 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. За формою він нагадує огранований алмаз з десятьма гранями. Лицьова панель пофарбована у білий колір, який дещо змінюється при роботі на різних колірних температурах. Доступний діапазон – від 3000 до 6000 К (теплі, нейтральні та холодні тони).
Потужність світильника становить 80 Вт, що за рівнем яскравості еквівалентно приладу на 640 Вт. Світловий потік дорівнює 6400 лм, а світловіддача – 80 лм/Вт. Завдяки спеціальним лінзам, кут розсіювання променів досягає 170°. Індекс передачі кольору – 80 одиниць.
Плафон світильника виконаний з полікарбонату. Зовнішній діаметр дорівнює 500 мм, а товщина приладу – 90 мм. Термін служби без істотного падіння яскравості – близько 40000 годин.
Пульт дистанційного керування має габарити 148х39х20 мм, радіус дії 5 м та живиться від двох батарей типу ААА. З його допомогою можна змінювати кольорову температуру світіння та яскравість світильника, а також використовувати програмні режими.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500х90 |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 80 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 6400 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 1 289,48 ₴








