Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R08-50 3000-6000K 50Вт с д/у

964,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012584
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R08-50 відноситься до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму кола та білий прозорий плафон, оторочений гранованою облямівкою. Прилад може змінювати свій відтінок, корелюючи з параметрами яскравості та колірної температури. Доступний інтервал – 3000- 6000 К (теплий, нейтральний та холодний тон).
Потужність виробу – 50 Вт, що еквівалентно звичайному джерелу світла на 450 Вт. При цьому світловий потік складає 3800 лм, а світлова віддача – 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору у даній моделі дорівнює 80 од., а кути розсіювання променів досягають величини 170°.
Плафон світильника виконаний з полікарбонату, а арматура виготовлена з металу. У діаметрі світильник становить 40 см, маючи товщину 5,5 см. Оціночний термін експлуатації – 40 тисяч годин.
Пульт ДУ поставляється у комплекті з приладом. Він дозволяє дистанційно керувати яскравістю та колірною температурою світіння, а також активувати режими.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400х55 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 50 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 3800 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 964,40 ₴







