Світильник світлодіодний Biom СL-R18W-5/2 NEW 18Вт круглий 5000К

150 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00014090
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-R18W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Корпус виробу має круглу форму та білий колір. Дизайн моделі стильний та сучасний, декоративні елементи або сторонні написи повністю відсутні. Робоча напруга – 175-265 В, клас захисту – IP20.
Тон світіння моделі – нейтральний, колірна температура – 5000 К. Маючи потужність 18
Вт, світильник можна порівняти з вольфрамової лампою на 162 Вт за рівнем забезпечуваної освітленості простору. Світловий потік – 1400 лм, світлова віддача – 79 лм/Вт. Індекс передачі кольору дорівнює 80 од., а кут розсіювання променів досягає 140°.
Матеріал корпусу – ABS-пластик, розміри – 175х20 мм. Посадковий розмір може змінюватися у інтервалі 50-165 мм. Клас енергоефективності – А+, термін служби – близько 30 000 годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 175х20 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 18 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-165 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 1440 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 150 ₴




