Світильник світлодіодний Biom СL-R9W-5/2 NEW 9Вт круглий 5000К

91 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00014093
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-R9W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Він виконаний у білому кольорі та має округлу форму. Дизайн виробу строгий та мінімалістичний, декоративні елементи відсутні. Напруга роботи приладу лежить у інтервалі 175-265 В, клас енергоефективності – А+.
Колірна температура пристрою – 5000 К, що відповідає денному світлу. Електрична потужність дорівнює 9 Вт, що у перерахунку на світіння лампи розжарювання еквівалентно виробу на 81 Вт. Світловий потік становить 700 лм, а світловіддача – 79 лм/Вт. Кут розльоту променів збільшений до позначки у 140°, а індекс передачі кольору становить не менше 80 одиниць, розсіювач пристрою матовий.
Габарити світильника – 120х20 мм, посадковий розмір може змінюватися у межах 50-110 мм. Ресурс роботи оцінюється у 30 тисяч годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120х20 |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 9 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 720 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 91 ₴




