Світильник світлодіодний Biom СL-S18W-5/2 NEW 18Вт квадратний 5000К

168 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00014095
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-S18W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Він виготовлений у формі квадрата та пофарбований у білий колір. Дизайн моделі сучасний та мінімалістичний. Габарити світильника – 175х175х20 мм, посадочні розміри можуть коливатися у інтервалі від 50 до 165 мм. Робоча напруга приладу лежить у діапазоні 175-265 В, клас захисту – IP20.
Колірна температура становить 5000 К, що відповідає нейтральній частині спектру. Світловий потік дорівнює 1400 лм, а світлова віддача має величину 79 лм/Вт. Маючи потужність всього у 18 Вт, за рівнем забезпечуваної освітленості світильник еквівалентний лампочці розжарювання на 162 Вт. Кут поширення променів підвищений до 140°, індекс передачі кольору – не менше 80 од.
Корпус моделі виготовлений з ABS-пластика, розсіювач у даній моделі матовий. Оціночний термін служби світлодіодів – 30 000 годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 175х20 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 18 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-165 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 1440 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 168 ₴




