Світильник світлодіодний Biom UNI-R24W-5 24Вт круглий 5000К

186 ₴
- В наличии
- Код: 00-00014467
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний світлодіодний світильник входитьдо серії моделей з універсальним кріпленням: його можна монтувати як накладним, так і вбудовуваним способом, незалежно від розмірів наявного посадкового отвору. Розсіювач має білий колір і круглу форму. Потужність виробу становить 24 Вт, що еквівалентно 216 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 2400 лм, забезпечуючи світловіддачу у 100 лм/Вт і кути розльоту променів 180°. Відтінок світіння – нейтральний, що відповідає кольоровій температурі 5000 К, індекс передачі кольору – 80 одиниць. Посадочні розміри можуть змінюватися у діапазоні 50-160 мм. Клас захисту виробу – IP20.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 167x20 |
| Еквівалентна потужність | 216 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 24 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 50-160 |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 2400 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD2835 Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 186 ₴






