Світильник світлодіодний Biom UNI-S18W-5 18Вт квадратний 5000К

123 ₴
- В наличии
- Код: 00-00014470
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей універсальний світлодіодний світильник має потужність 18 Вт, що еквівалентно 162 Вт для лампочки розжарювання. Його робота заснована на світінні діодів типу SMD2835, які випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 5000 К.Виріб має квадратну форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 175-265 В, світловий потік – 1800 лм, а світлова віддача – 100 лм/Вт. Кути світіння доходять до 180°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Модель може встановлюватися накладним або вбудовуваним способом і підходить для посадочних отворів діаметром 50-110 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120x120x16 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 18 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Световой поток | 1800 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD2835 Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 123 ₴






