Світильник світлодіодний Biom СL-R22W-5 22Вт круглий 5000К

153 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012500
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-R22W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Корпус приладу має лаконічний та сучасний дизайн, лицьова панель пофарбована у білий колір, декоративні елементи відсутні. Напруга живлення лежить у діапазоні 175-265 В, клас енергоефективності моделі – А+.
Відтінок світіння даної моделі – нейтральний, колірна температура 5000 К. При потужності у 22 Вт, це повністю еквівалентно вольфрамовій лампі на 200 Вт. Світловий потік дорівнює 1750 лм, а світловіддача – 80 лм/Вт. Індекс передачі кольору закріплений на рівні 80 одиниць, а кути розсіювання променів досягають 140°.
Корпус виконаний з ABS-пластика, розсіювач моделі матовий. Габарити світильника – 230х20 мм, діаметр посадкового отвору може змінюватися у діапазоні від 0,5 до 22 см. Прогнозований термін служби – 30 тисяч годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 230х20 |
| Еквівалентна потужність | 200 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 22 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-220 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 1750 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 153 ₴




