Світильник світлодіодний Biom СL-S12W-5 12Вт квадратний 5000К

75 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012502
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-S12W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Він має квадратну форму та стильний мінімалістичний дизайн. Зовнішні габарити – 120х120 мм, товщина – 20 мм. Посадковий розмір коливається у межах між 50 та 110 мм. У оформленні моделі будь-які декоративні елементи або написи відсутні.
Тон світіння приладу – нейтральний, колірна температура – 5000 К. Електрична потужність світильника – 12 Вт, що можна порівняти за освітленістю з роботою вольфрамової лампи на 108 Вт. Світловий потік дорівнює 940, а світлова віддача – 79 лм/Вт. Індекс передачі кольору виробу – не менше 80 одиниць, кут поширення променів – 140°.
Пристрій відноситься до бюджетної категорії світлотехнічних виробів. Він не підтримує режим димування та живиться напругою від 175 до 265 В. Оціночний термін служби – 30000 годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120х120x20 |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 12 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 960 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 75 ₴

