Світильник світлодіодний Biom СL-S24W-5 24Вт квадратний 5000К

186 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00012504
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom СL-S24W-5 необхідний для локального освітлення комерційних, побутових та технічних приміщень. Виріб має квадратну форму та пофарбований у білий колір. Виконання видимих частин стильне та лаконічне, будь-які написи або декоративні елементи відсутні. Номінальна напруга живлення – 175-265 В, клас енергоефективності – А+.
Тон світіння приладу – нейтральний, відповідна колірна температура дорівнює 5000 К. Електрична потужність складає 24 Вт, що еквівалентно світінню вольфрамової лампочки на 216 Вт. Світловий потік від пристрою досягає 1850 лм, а світловіддача виходить 77 лм/Вт. Індекс передачі кольору не опускається нижче 80 од., а кут розльоту променів дорівнює 140°.
Пристрій має габарити 230х230х20 мм, посадочні розміри регулюються від 50 до 220 мм. Матеріал корпусу – ABS-пластик, розсіювач світильника – матовий. Прогнозований термін експлуатації приладу – 30 000 годин роботи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 230х230х20 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 18 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-220 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 1400 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
- Цена: 186 ₴




