Світильник свiтлодiодний Biom PL-R3 W 3Вт круглий бiлий (LY-3)

54 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00000944
- +380 (95) 909-40-40
Світильник світлодіодний Biom PL-R3 W 3Вт круглий білий, потужністю 3 Ватт призначений для основного і зонального освітлення житлових, офісних і комерційних приміщень, підсвічування торгового обладнання, вітрин і елементів інтер'єру.
Випромінює біле світло нейтрального спектру і має широкий кут розсіювання.
Led світильник має круглу форму. Колір корпусу - білий. Розсіювач - матовий.
Відмінною особливістю даної світлодіодної панелі є її товщина, яка становить усього 20 міліметрів, а так же виносний драйвер.
Це дозволяє дозволяє вбудовувати даний освітлювальний прилад в стіни, стелі, отвори використовуючи мінімальні інсталяційні отвори, а драйвери для світлодіодних панелей розмістити в зручному для обслуговування місці.
У комплект входить драйвер і кліпси для кріплення в отворі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 90х20 |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 3 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 72 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 240 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 54 ₴



