Світильник свiтлодiодний Biom GL-R12 WW 12Вт круглий теплий бiлий (LY-12)

206 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00000948
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник світлодіодний Biom GL-R12 WW 12Вт круглий теплий білий, потужністю 12 Ватт призначений для основного і зонального освітлення житлових, офісних, комерційних приміщень, готелів і т.п.
Випромінює біле світло теплого спектру і має широкий кут розсіювання.
Led світильник має круглу форму. Колір корпусу - білий. Матеріал корпусу - алюміній / скло. Розсіювач - матовий.
Монтується в вирізах в стелі або стінах.
У комплект входить виносний драйвер і кліпси для кріплення в отворі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 160x40 |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Скло |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 12 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 120 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 960 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 206 ₴




