Лінійний LED світильник OEM 36W 6200К 1200mm

214,48 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00003876
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний лінійний світлодіодний світильник випромінює холодне світло з колірною температурою 6200 К. Потужність виробу становить 36 Вт, загальна довжина – 120 см. Модель має матовий розсіювач білого кольору. Корпус виробу напівкруглий у перерізі і виготовлений з пластику.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | OEM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Материал арматуры | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 36 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-260 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 2880 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма светильника | Лінійні |
- Цена: 214,48 ₴




