Світильник світлодіодний ЖКХ Biom MPL-R18-6 18Вт 6000К, коло

177 ₴
- В наличии
- Код: 00-00017814
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей накладний світлодіодний світильник має потужність 18 Вт, що еквівалентно 162 Вт для лампочки розжарювання. Він випромінює холодне світло з колірною температурою 6000 К. Виріб має круглу форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 185-265 В, світловий потік – 1620 лм, а світлова віддача – 90 лм/Вт. Кути світіння доходять до 120°, а індекс передачі кольору дорівнює 70 одиниць. Клас захисту пристрою – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип лампы | Накаливания |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾70 |
| Артикул | 00-00017814 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 170х57 |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Класс защиты | IP65 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Пластик |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний ЖКХ Biom MPL-R18-6 18Вт 6000К, коло |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 18 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 1620 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000 K (Холодний білий) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
| Ціна | 3.99 |
- Цена: 177 ₴




