Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R14-70-M 3000-6000K+ RGB 70Вт з д/у музичний BT APP

3 244,61 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00014495
- +380 (95) 909-40-40
Даний музичний смарт-світильник має круглу форму і пофарбований у білий колір. Потужність виробу становить 70 Вт, що еквівалентно 630 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 5600 лм, забезпечуючи кути розльоту променів до 170° і світловіддачу 80 лм/Вт. Відтінок світіння може коливатися від 3000 К (тепле) до 6000 К (холодне), індекс передачі кольору – 70 одиниць. Напруга живлення – 176-265 В. Арматура виробу виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. Клас захисту – IP20. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 70 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500х130 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Еквівалентна потужність | 630 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB+CCT |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 70 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Кнопковий |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 5600 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
- Цена: 3 244,61 ₴





