Світильник світлодіодний Biom DF-9W 9Вт білий круглый 5000К

174 ₴
- В наличии
- Код: 00-00019669
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾90 |
| Артикул | 00-00019669 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 103x32 |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DF-9W 9Вт білий круглый 5000К |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 9 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 95-265 V |
| Розділ | Вбудовувані Led світильники |
| Розмір посадковий | 73 |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 810 Lm лм |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD2835 Лм/Вт |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
| Ціна | 3.92 |
- Цена: 174 ₴




