Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R06-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у

1 099 ₴
- В наличии
- Код: 00-00018719
- +380 (95) 909-40-40
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R06-50 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Прилад має круглу форму та пофарбований у лаконічний білий колір. Залежно від налаштувань колірної температури випромінювання відтінок розсіювача може бути ближче до холодного або теплого тону у діапазоні 3000-6000 К.
Світильник має потужність 50 Вт, однак за рівнем забезпечуваної освітленості порівняний з приладом на 450 Вт. Його фактичний світловий потік дорівнює 3800 лм, а світловіддача становить 76 лм/Вт. Завдяки застосуванню індивідуальних лінз для діодів, виробник добився кутів розсіювання світла близько 170°.
Арматурну частину світильника виготовлено з тепловідвідного металу, а плафон – з полікарбонату. Діаметр приладу – 450 мм, товщина дорівнює 65 мм. Оціночний термін експлуатації – близько 40 тис. годин.
Інфрачервоний пульт поширює сигнал у радіусі п'яти метрів та має розмір 148х39х20 мм. Для його живлення потрібні 2 батарейки типу ААА.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00018719 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 450х65 |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R06-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 50 W Вт |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Рабочее напряжение | AC 175-265V |
| Розділ | SMART світильники |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 4000 Lm лм |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
| Ціна | 24.75 |
- Цена: 1 099 ₴







