Кабель живлення для світлодіодних стрічок OEM PS 220В 2835-180 ip65

55 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00001602
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей кабель використовується для живлення відрізків світлодіодних стрічок, які потребують напруги 220 В. Виріб складається з одного роз'єму, перетворювача і штепсельної вилки. Модель придатна для комутації стрічок з діодами типу SMD2835. Клас захисту виробу – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00001602 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество разъемов | 1 шт |
| Назва | Кабель живлення для світлодіодних стрічок OEM PS 220В 2835-180 ip65 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Конектори |
| Стан товару | Новий |
| Совместимость | Лента SMD 220В 2835-180 |
| Тип | Кабели питания |
| Ціна | 1.40 |
- Цена: 55 ₴

