Світлодіодний прожектор BIOM 200W S3-SMD-200-Slim 6500К 220V IP65 NEW

2 258 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00015447
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Даний світлодіодний прожектор має потужність 200 Вт і побудований на базі SMD-світлодіодів. Корпус виробу виконаний тонким, що дозволяє плоско кріпити його на опору. Колірна температура світіння становить 6500 К, що відповідає холодній частині спектра, навіть трохи з блакитним відливом. Прожектор живиться від мережі 220 В. Клас захисту даної моделі – IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00015447 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP65 |
| Класс качества | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 200W S3-SMD-200-Slim 6500К 220V IP65 NEW |
| Наявність | Немає в наявності |
| Мощность | 200 W Вт |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Световая отдача | 90 Lm/W |
| Световой поток | 18000 Lm лм |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Срок службы | 30000 г. |
| Тип рассеивателя | Прозорий (Clear) |
| Тип светодиодов | SMD2835 Лм/Вт |
| Ціна | 52.50 |
- Цена: 2 258 ₴

