Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-RGB-20, негерметична, 1м

53 ₴
- В наличии
- Код: 00-00014490
- +380 (95) 909-40-40
Ця стрічка уособлює нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо в моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то в нових вона становить 18-20 лм. Крім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вищий, ніж у попередниць.
Енергоспоживання стрічки складає 14,4 Вт/м, кількість діодів в одному метрі – 60 шт., Кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється в 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, що запобігає попаданню вологи та фізичним пошкодженням струмовідних частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотчу 3М, шар якого в 2 рази більший, ніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вища. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює якість виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014490 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | RGB |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м Максимальная цветовая температура |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-RGB-20, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 20000 ч |
| Ціна | 1.19 |
- Цена: 53 ₴








