Світлодіодна лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000К матова

34 ₴
- В наличии
- Код: 00-00005425
- +380 (95) 909-40-40
Ця світлодіодна лампа має контактний цоколь типу GU5.3. Форма колби виробу – рефлектор з плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність даної моделі складає 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 3000 К, тобто, належить до теплої частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для установкидо вбудовуваних стельових світильників. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -10°С до +40°С).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00005425 |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Цвет свечения | 3000К (Тепле світло) |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000К матова |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 7 W Вт |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Световой поток | 630 Lm лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Ціна | 0.76 |
- Цена: 34 ₴



