Свiтлодiодна лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200К G13 скло матове

87 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001308
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана світлодіодна лампа має цоколь типу G13 і трубчасту форму колби, що відповідає стандарту Т8. Потужність цієї моделі складає 9 Вт, а колірна температура її світіння дорівнює 6200 К, тобто, належить до холодної, навіть трохи синюватою частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального скла з матовим покриттям. Модель підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісних приміщеннях і у сфері торгівлі. Лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00001308 |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Материал корпуса | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Свiтлодiодна лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200К G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 18 W Вт |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Световой поток | 1620 Lm лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 1.96 |
- Цена: 87 ₴



