Світлодіодна лампа Biom BT-552 R39 5W E14 4500К матова

45 ₴
- В наличии
- Код: 00-00012232
- +380 (95) 909-40-40
Ця світлодіодна лампа має цоколь типу «міньйон» (стандарт Е14). Форма колби виробу – малий гриб, форм-фактор R39 з дзеркальним відбивачем. Потужність даної моделі складає 5 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто, належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, розсіювач виробу – матовий. Модель підійде для установки у невеликі світильники і бра. Вона може використовуватися у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00012232 |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Цвет свечения | 4500К (Біле світло) |
| Материал корпуса | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-552 R39 5W E14 4500К матова |
| Мощность | 5 W Вт |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Световой поток | 450 Lm лм |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | R39 |
| Ціна | 1.02 |
- Цена: 45 ₴

