Свiтлодiодна лампа Biom G9 7 W 2835 4500K AC220

93 ₴
- В наличии
- Код: 00-00001371
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Най'яскравіша на сьогоднішній день світлодіодна лампа G9 на основі енергоефективних світлодіодів 2835, досягає колосальних показників охолодження за рахунок цоколя лампи виготовленого з кераміки. Чудово підходить для повноцінного освітлення будинку, і зможе втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. Не тільки з легкістю замінить застарілі і часто навіть небезпечні галогенні лампи, але і наповнить інтер'єр насиченим і якісним світлом. Ресурс ламп 40 000 годин.
Лампа обладнана цоколем G9.
Лампа відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить, випромінює рівне нейтральне біле світло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00001371 |
| Валюта | USD |
| Гарантийный срок | 24 м мес |
| Цвет свечения | 4500К (Біле світло) |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Назва | Свiтлодiодна лампа Biom G9 7 W 2835 4500K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Мощность | 7 W Вт |
| Робоча напруга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Световой поток | 630 Lm лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип светодиодов | SMD Лм/Вт |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 2.10 |
- Цена: 93 ₴


