Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-5050-60-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м

50 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00-00015428
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00015428 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м Максимальная цветовая температура |
| Назва | Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-5050-60-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 10х2 мм |
| Световая отдача | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 1.19 |
- Цена: 50 ₴



