Усилитель RGB OEM AMP 30А m

331,17 ₴
281,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00-00000621
- +380 (95) 909-40-40
Підсилювач RGB OEM AMP 30А m застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Виріб розрахований на максимальну потужність 360 Вт та вихідну силу струму 30 А. На кожен з трьох каналів приладу доводиться по 10 А. Робоча напруга моделі – 12 В.
У комплект поставки пристрою пульт ДУ не включений. Корпус виконаний з металу та має розміри 130х65х25 мм. Число каналів – 3 штуки, кількість зон управління – одна.
Клас якості виконання даного підсилювача – «Стандарт». Гарантія від виробника поширюється на 6 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000621 |
| Назва | Усилитель RGB OEM AMP 30А m |
| Ціна | 7.98 |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Потужність | 360 W |
| Робоча напруга | DC 12-24 V |
| Валюта | USD |
| Бренд | OEM |
| Наявність | В наявності |
| Стан товару | Новий |
| Струм | 30A (10A/канал) |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Кількість каналів | 3 канала |
| Країна виробництва | Китайські |
- Цена: 281,49 ₴




