Усилитель RGB OEM AMP24А m

232,40 ₴
197,54 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00-00000617
- +380 (95) 909-40-40
Підсилювач RGB OEM AMP24А m застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Він має електричну потужність 288 Вт та силу струму на виході величиною у 24 А: по 8 А на кожен свій канал. Напруга живлення приладу складає 12 В постійного струму.
Корпус виробу виконаний з металу та має розміри 106х65х25 мм. Пульт дистанційного керування до комплекту поставки не входить. Число каналів – 3 штуки, кількість функціональних зон – одна.
Дана модель виконана на стандартному рівні якості та має заводську гарантію півроку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000617 |
| Назва | Усилитель RGB OEM AMP24А m |
| Ціна | 5.60 |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Потужність | 288 W |
| Робоча напруга | DC 12-24 V |
| Валюта | USD |
| Бренд | OEM |
| Наявність | В наявності |
| Стан товару | Новий |
| Струм | 24A (8A/канал) |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Кількість каналів | 3 канала |
| Країна виробництва | Китайські |
- Цена: 197,54 ₴




