Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-96-RGB-20, негерметична, 1м

90 ₴
- В наличии
- Код: 00-00022694
- +380 (95) 909-40-40
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Завдяки збільшенню діодів до 96 штук на метр, отримали більш чітке та яскраве забарвлення. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць, та зменшили енергоспоживання.
Енергоспоживання стрічки становить 11 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 96шт., кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022694 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | RGB |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 96 шт/м Максимальная цветовая температура |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-96-RGB-20, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Потребляемая мощность | 11 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Срок службы | 20000 ч |
| Ціна | 2.03 |
- Цена: 90 ₴




