Світлодіодна стрічка OEM ST-50-12-2835-120-WW-20 (50м) тепла біла, негерметична, 1м

39 ₴
- В наличии
- Код: 00-00022568
- +380 (95) 909-40-40
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо у моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона становить 18-20 лм. Окрім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць.
Енергоспоживання стрічки становить 9 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 шт. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Данна позиція продається в бобіні - 50 метрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022568 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кратність | 50 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м Максимальная цветовая температура |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-50-12-2835-120-WW-20 (50м) тепла біла, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Световая отдача | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 915 Lm |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м Вт |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K (Тепле світло) |
| Срок службы | 12м |
| Ціна | 0.87 |
- Цена: 39 ₴





