Ніж складний Firebird F714 by Ganzo G714

550 ₴
- Нет в наличии
- Код: F714
- +380 (95) 909-40-40
Опис ножа Firebird F714:
Надійний складаний ніж F714 від компанії Firebird. Лезо має форму, що повторює відомі японські ножі танто, і виконано з нержавіючої сталі BRD 4116, яка має твердість 56-58 HRC.
Заточення клинка пряма. Накладки виготовлені із синтетичного матеріалу G10, і зручна форма рукояті, забезпечують впевнене утримання ножа (навіть жирними/ мокрими руками). Використання в ножі F714 замку Liner Lock гарантує надійну фіксацію леза у відкритому і закритому положенні. Складаний ніж F714 стане вам надійним помічників в місті і під час відпочинку на природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | танто |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 550 ₴







