Ніж складний Firebird F710 by Ganzo G710

810 ₴
- Нет в наличии
- Код: F710
- +380 (95) 909-40-40
Опис ножа Firebird F710:
Надійний складаний ніж F710 від компанії Ganzo. Лезо моделі F710 з прямою заточуванням і товщиною 3,8 міліметра виконано з легованої сталі 440С з високим вмістом вуглецю, що надає їй міцність і хороші експлуатаційні характеристики. Нержавіюча сталь 440С після гарту набуває твердість близько 58-60 HRC і довгий час тримає заточку.
Рукоять моделі F710 має ергономічну форму, що забезпечує комфортне утримання ножа під час маніпуляцій з ним. Накладки на рукоять виконані з композиту G10, який має високу механічну міцність і зносостійкість.
Також G10 відрізняється підвищеними зчіпними властивостями, що дозволяє надійно утримувати ніж навіть жирними руками. Наявність металевої кліпси дає можливість закріпити ніж F710 в кишені таким чином, що він не заважає під час ходьби. Також є можливість переставити кліпсу на іншу сторону рукояті. Замок Axis Lock забезпечує надійну фіксацію леза у відкритому стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 82 мм |
| Марка стали | 440C |
| Общая длина | 193 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 111 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | сірий, сріблястий |
- Цена: 810 ₴






