Світлодіодна LED стрічка RISHANG 3528 96LED 9Вт 24В 10мм IP33 2700K / 6500K теплий і холодний колір
Новинка

394 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: RD0096BC-B
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Опис
Світлодіодна LED стрічка RISHANG 3528 96LED 9Вт 24В 10мм IP33 2700K / 6500K теплий і холодний колір однієї світлодіодним стрічки. За допомогою спеціального контролера можна регулювати відтінок і яскравість світіння світлодіодної стрічки від теплого білого 2700К до холодного білого 6500К.
Для підключення стрічки використовується три дроти. Напруга живлення 24 вольта, тому додаткового потрібно буде купити блок живлення відповідної потужності.
Світлодіодна стрічка RISHANG має малі розміри і гарну гнучкість, легко монтується практично на будь-які конструкції та поверхні за допомогою двостороннього скотча.
Світлодіодна стрічка продається котушками кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 24 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 96 Максимальная цветовая температура |
| Максимальна потужність | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Кут свічення | 115 град |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахист | Не вологозахищена |
| Кількість світлодіодів | 96 |
| Кількість світлодіодів на 1 метр | 96 |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | Мультивайт (білий + теплий білий) |
- Ціна: 394 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м










