Пульт до однозональному контролеру SR-1029RGBW, білий SUNRICHER

867 ₴
- В наявності
- Код: 11939
+380 (97) 400-40-41
- +380 (95) 909-40-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Контроллер-приемник для управления лентой RGBW.
Характеристики:
- Напряжение питания:4,5V
- Вид поставки: С пультом в комплекте
- Количество выходных каналов: 4 канала
- Максимальный ток на канал, А/кан:-
- Количество зон: 1
- Тип управления: RF-пульт
- Срок гарантии: 3 года
- Размер контроллера 120х48х17,6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunricher |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість кнопок | 10 шт. |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості |
| Розміри | |
| Висота | 17.6 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Тип управління | Радіо |
| Контролер RGB | Контролер RGBW |
- Ціна: 867 ₴

