Світлодіодна стрічка RISHANG 2835/120 8.6 Вт 24В IP20 8мм Теплий білий 1800К CRI80

240 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 16165
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG SMD2835, 120 світлодіодів в метрі. Колір світіння - теплий білий (жовто-білий) 1800К.
Ступінь захисту IP20, передбачає встановлення стрічки в приміщенні з низькою вологістю.
Висока якість світлодіодів. Висока яскравість, індекс передачі кольору CRI80.
Світлодіодна стрічка з типом кристалів SMD 2835 являє собою друковану плату на гнучкій основі, на яку закріплені світлодіодні чіпи з певним відстанню між собою. Стрічка світлодіодна SMD 2835 означає, що застосований чіп з розміром 2.8 мм х 3.5 мм.
Світлодіодна стрічка преміум класу зі світлодіодами підвищеної яскравості підходить для підсвічування вітрин, лайтбоксів, рекламних щитів, підсвічування стелі і будь-яких інших відповідальних місць, де потрібна хороша яскравість і високу якість.
Світлодіодна стрічка RISHANG має малі розміри і гарну гнучкість, легко монтується практично на будь-які конструкції та поверхні за допомогою двостороннього скотча.
Світлодіодна стрічка продається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 24 В |
| Світловий потік | 730 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 120 Максимальная цветовая температура |
| Максимальна потужність | 8.6 Вт |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахист | Не вологозахищена |
| Кількість світлодіодів | 120 |
| Кількість світлодіодів на 1 метр | 120 |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
- Ціна: 240 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м


