Світлодіодна стрічка RISHANG COB 512 12Вт 24В IP20 8м теплий білий 3000К CRI90 RM0802MC-D

494 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 15312
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG RM0802MC-D.
Основні переваги стрічки - 512 COB диодів, харчування 24В, світловий потік 960 лм/метр.
Колір світла - теплий білий 3000K. Високий індекс кольору CRI90+.
Висока ефективність. Висока Однорідність світла.
Степінь захисту IP20 вказує на встановлення стрічкового накопичувача в приміщенні з низькою вологістю.
Світлодіодна стрічка преміум класу зі світлодіодами підвищеної яскравості підходить для основного освітлення, а також для підсвічування вітрін, лайт боксів, рекламних щитів, підсвічування стелі та інших відповідальних місць, де потрібна хороша яскравість і висока Якість.
Світлодіодна стрічка SMD 2835 — це надрукована плата на гнучку основу світлодіоди. Лінта світлодіодна SMD 2835 означає, що використовувати чіп з розміром 2,8 мм х 3.5 мм. На даний момент це найбільш енергоефективні світлодіоди.
Світлодіодна стрічка RISHANG має малі розміри і гнучкість, легко монтують практично на будь-якій структурі та поверхні за допомогою двостороннього скотча.
Світлодіодна стрічка продається приблизно п’ять метрів.
Особливістю цієї стрічки є висока ефективність (кожна сила або кількість світла) і якість (гарантія 5 років).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга | 24 В |
| Світловий потік | 960 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 512 Максимальная цветовая температура |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахист | Вологозахищена |
| Кількість світлодіодів | 512 |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
- Ціна: 494 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

