Світлодіодна стрічка RISHANG 2835-168 14.4Вт 24В IP20 10 мм нейтральний білий 5000К RV00G8TC-A

245 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18729
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG SMD2835, 168 світлодіодів у метрі. Колір світіння — нейтральний білий 5000К. Ступінь захисту IP20, передбачає встановлення стрічки в приміщенні з низькою вологістю.
Світлодіодна стрічка з типом кристалів SMD 2835 являє собою друковану плату на гнучкій основі, на яку закріплені світлодіодні чипи з певною відстанню між собою. Стрічка світлодіодна SMD 2835 означає, що застосований чип із розміром 2.8 мм х 3.5 мм.
Світлодіодна стрічка преміум класу зі світлодіодами підвищеної яскравості підходить для підсвічування вітрин, лайтбоксів, рекламних щитів, підсвічування стелі та будь-яких інших відповідальних місць, де потрібна гарна яскравість і висока якість.
Світлодіодна стрічка RISHANG має малі розміри та гарну гнучкість, легко монтується практично на будь-які конструкції та поверхні за допомогою двостороннього скотчу.
Світлодіодна стрічка продається упаковками кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість світлодіодів | 168 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 1738 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Максимальна потужність | 8.6 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Преміум |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахист | Не вологозахищена |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
- Ціна: 245 ₴/м

