Світлодіодна стрічка RISHANG 2835-128 9.6 Вт 24 В IP67 10 мм Нейтральний білий 4000 К RV30C8TC-A

364 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18729
- +380 (95) 909-40-40
Опис
Світлодіодна стрічка RISHANG SMD2835, 128 світлодіодів у метрі. Колір світіння — нейтральний білий 4000К. Ступінь захисту IP67, Використовується на вулиці без навісів, на фасадах будівель, для освітлення приміщень із високою концентрацією вологи тощо.
Світлодіодна стрічка з типом кристалів SMD 2835 являє собою друковану плату на гнучкій основі, на яку закріплені світлодіодні чипи з певною відстанню між собою. Стрічка світлодіодна SMD 2835 означає, що застосований чип із розміром 2.8 мм х 3.5 мм.
Світлодіодна стрічка преміумкласу зі світлодіодами підвищеної яскравості підходить для підсвічування вітрин, лайтбоксів, рекламних щитів, підсвічування стелі та будь-яких інших відповідальних місць, де потрібна гарна яскравість і висока якість.
Світлодіодна стрічка RISHANG має малі розміри та гарну гнучкість, легко монтується практично на будь-які конструкції та поверхні за допомогою двостороннього скотчу.
Продається упаковками раз на 5 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 128 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Світловий потік | 1515 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Преміум |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахист | Вологозахищена |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Робоча напруга стрічки | 24В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
- Ціна: 364 ₴/м

